Navigacija:

Florencija per vieną dieną - www.FlorenceByGuide.com

20140505_164801

Palazzo Vecchio

FontanaNettuno

firenze-ponte-vecchio-appartamenti-firenze

Per pirmąsias 3 valandas pamatysite svarbiausius Florencijos architektūros paminklus: Respublikos aikštę, Santa Maria Novella bažnyčią, Santa Maria del Fiore katedros ansamblį su Giotto varpine ir Baptisterija, Dantės ir jo mūzos Beatričės bažnytėlę, Orsanmichele, Piazza della Signorija aikštę su Loggia dei Lanzi ir jos garsiomis skulptūromis, nueisime prie florentiečių mylimo Šerno („Porcellino“), pasivaikščiosime ant senojo Ponte Vecchio tilto.

Po trumpos pertraukos, kitas 2 valandas skirsime Uffizi paveikslų galerijai. Čia pamatysite garsių dailininkų, tokių kaip Giotto, Masaccio, Piero della Francesca, Filippo Lippi, Alessandro Botticelli, Leonardo da Vinci, Perugino, Michelangelo, Raphaello, Tiziano ir daugelio kitų italų dailininkų paveikslus. Grožėdamiesi meno kūriniais ir klausydamiesi pasakojimo apie dailininkų biografijų ypatumus, sužinosite, kaip prasidėjo Renesanso epocha tapyboje, iš ko mokėsi pasaulinės reikšmės genijai, ir suprasite išskirtinį Florencijos valdovų, Medičių, dinastijos vaidmenį dailės istorijoje.

Nors ekskursija trunka ir nemažai valandų, jos pabaigoje dažnas sako "gaila, kad taip greitai laikas prabėgo..". Tad lauksiu Jūsų dar sykį!

P.S. Galimas dar ir toks variantas: sutrumpinta 4 valandų ekskursija be pertraukos (2 val. po miestą ir po to iš karto 2 val. Uffizi galerija)


Bilietų užsakymas į Uffizi garantuotas. Pirmadienis - išeiginė diena.

Bilietų kaina į muziejų suaugusiems 24 €, vaikams ir paaugliams iki 18 metų 4 €.

Pirmą mėnesio sekmadienį įėjimas nemokamas.


Užsakyti ekskursiją

Į ekskursijų sąrašą

firenze-santa-croce1

Uffizi1

botticelli-primavera_0

michelangelo_sacra-famiglia-1504