Navigazione: www.FlorenceByGuide.com > Escursioni > Firenze in un giorno

Firenze in un giorno - www.FlorenceByGuide.com

 20140505_164801

Palazzo Vecchio

FontanaNettuno

firenze-ponte-vecchio-appartamenti-firenze

 

 

 

Sentendo questa frase tanti sorriderebbero, ma cosa fare se avete poco tempo a visitare Firenze? ir norite pamatyti pagrindines miesto įžymybes. Beprasmiška tikėtis per vieną dieną apžiūrėti visas Florencijos galerijas, muziejus, parkus ir bažnyčias, bet tikiu, kad ir per kelias valandas pajusite miesto unikalumą ir dvasią, turėsite bendrą supratimą apie miesto įžymybes ir iš čia kilusius pasaulio genijus, ir užsikrėste nostalgija vėl čia atvykti. Pažintinė ekskursija pėsčiomis iš viso trunka apytiksliai 5-6 valandas (su būtina valandos pertrauka). Per paskutines ekskursijos 2 valandas aplankysime Uffizi paveikslų galeriją arba Palatino galeriją.

Per pirmąsias 3 valandas pamatysite svarbiausius Florencijos architektūros paminklus: Respublikos aikštę, Santa Maria Novella bažnyčią, Santa Maria del Fiore katedros ansamblį su Giotto varpine ir Baptisterija, Dantės ir jo mūzos Beatričės bažnytėlę, Orsanmichele bažnyčią, Piazza della Signorija aikštę su Loggia dei Lanzi ir jos garsiomis skulptūromis, nusifotografuosite prie Šerno skulptūros („Porcellino“), pasivaikščiosite ant senojo Ponte Vecchio tilto.

Po valandos pertraukos, kitas 2 valandas skirsime Uffizi paveikslų galerijai. Čia pamatysite garsių dailininkų, tokių kaip Giotto, Masaccio, Piero della Francesca, Filippo Lippi, Alessandro Botticelli, Leonardo da Vinci, Perugino, Michelangelo, Raphaello, Tiziano ir daugelio kitų italų dailininkų paveikslus. Grožėdamiesi meno kūriniais ir klausydamiesi pasakojimo apie dailininkų biografijų ypatumus, sužinosite, kaip prasidėjo Renesanso epocha tapyboje, iš ko mokėsi pasaulinės reikšmės genijai, ir suprasite išskirtinį Florencijos valdovų, Medičių, dinastijos vaidmenį dailės istorijoje.

Nors trunka ir nemažai valandų, bet ekskursija tikrai neprailgs. Jos pabaigoje dažnas sako "gaila, kad taip greitai laikas prabėgo". Tad lauksiu Jūsų dar sykį!

Galimas dar ir toks variantas: sutrumpinta 4 valandų ekskursija be pertraukos (2 val. po miestą ir po to iš karto 2 val. Uffizi galerija)

 


 Bilietų užsakymas į Uffizi galeriją garantuotas. Pirmadienis - išeiginė diena.

 Bilietų kaina suaugusiems €24, vaikams iki 18 metų €4.

 Pirmą mėnesio sekmadienį įėjimas nemokamas.


[BTN2 title="Užsakyti ekskursiją" link="https://www.florencebyguide.com/kontaktai/"]

Į ekskursijų sąrašą

 

firenze-santa-croce1

Uffizi1

botticelli-primavera_0

michelangelo_sacra-famiglia-1504