Navigacija:

Atsiliepimai - www.FlorenceByGuide.com

20160419_103910

20160503_122941

20160506_113931

20160909_110559

20160925_161746

20160930_121334

20161027_120015

20161027_124426

20160402_122506

Rašyti komentarą

Jeigu esate užsiregistravę tripadvisor, galite rašyti į stulpelį dešinėje, jame paspaudę Write a review.

∗∗∗∗

Norime parašyti kelis žodžius apie Florenciją ir čia dirbančią gidę Rūtą.

Nuo pat pradžių viskas buvo tiesiog maloniai paprasta – prieš važiuodami internete susiradome ‚lietuvę gidę Florencijoje‘, paskui e-paštu su ja susirašėme, pabandėme trumpai apibūdinti save ir savo „poreikius“, ir sutarėme, jog atvykę paskambinsime ir tarsimės konkrečiau (NB – tokią prabangą galite sau leisti tik važiuodami ne atostogų sezono metu, - šiaipjau reikėtų derintis kiek ankstėliau, nes priešingu atveju gali tekti derintis prie jau sudarytų tvarkaraščių).

Taigi – atvažiavome, pasiskambinome. Suplanavome pirmąją ekskursiją (į Ufizzi) jau kitai dienai. Rūta tiksli kaip laikrodis – pasirodė kaip buvome sutarę. Jei kam atrodo, kad skirti galerijai tris valandas yra perteklinė prabanga, pagalvokite dar kartelį, - bent jau mums tas laikas praėjo kaip pusvalandis. Pusvalandis, per kurį į galvas sukrito (tiksliau – buvo gražiai sudėta) tiek informacijos, kiek patys rankiotume ne vieną savaitę. Kalbu ne vien (greičiau – ne tiek) apie kūrėjų ir kitų istorinių asmenybių pavardes ir datas; - Rūta galybę informacijos pateikė labai nuosekliai, logiškai ir taip patraukliai, kad toms valandoms praėjus pasijutom lyg pačioje įdomiausioje filmo vietoje būtume išvydę užrašą „Tęsinys – kitą pirmadinį 22:00“ ar panašiai.

Nesunku nuspėti, kad per tą viešnagės Florencijoje savaitę buvome susitikę dar ne kartą. Suprantu, kad tai, ką rašau, yra subjektyvu, bet kitaip juk ir nebūna. Nebijodamas „persūdyti“ drąsiai sakau, kad Rūta tiesiog pakeitė mūsų kelionės kokybę. Jos dėka išvažiuodami jautėmės visai kitaip nei po paprastų pasivaikščiojimų po gražiai atrodantį miestą, kuriame yra gausybė gražius dalykus eksponuojančių muziejų. Jautėmės taip, lyg mums būtų buvę leista pamatyti daugelį dalykų, kurių šiaipjau tiesiog nebūtume pastebėję, lyg būtume atradę galybę iš pirmo žvilgsnio nematomų sąsajų, jungiančių istorijos laikotarpius, istorinius veikėjus, be galo talentingus kūrėjus ir paprastus florentiečius į vieną be galo gražų ir visomis prasmėmis turtingą miestą – Florenciją.

Justas Radzevičius iš Vilniaus, gruodžio 6d. 2015

∗∗∗∗

Labai ačiū už šiltą nuotrauką ir dar sykį - už Jūsų ekskursiją. Dabar visiems, kas vyks į Florenciją, Jus rekomenduosiu. Buvo labai įdomu pažintine prasme ir smagu bendrauti:)
Gradauskai

Mūsų likusi kelionės dalis, nepaisant kai kada buvusio blogo oro, buvo labai puiki, visa Toskana yra nuostabi, įsivaizduoju, kad į ją reikėtų vykti anksčiau, kai dar žaliuoja ar geltonuoja slėniai, tada vaizdas būna apskritai nerealus. Ypatingą įspūdį paliko Sorano miestas, San Džimijanas, na ir aišku Penkių žemių pakraštys. Gyvenate tikrai nuostabiam žemės lopinėly, tik įsivaizduoju, kad po jį pakeliauti irgi reikia laiko, kurio visada mums trūksta.

Dar sykį dėkui, ir tikiuosi - iki naujų susitikimų 🙂

Rasa Gradauskienė iš Vilniaus, spalio 19d. 2015

∗∗∗∗

Aš, Kristina Penkevičiūtė, noriu labai padėkoti profesionalei gidei iš Florencijos Rūtai Abaravičiūtei. Jos pasakojimai buvo patys gražiausi mūsų kelionėje "Amžinoji Italija visi keliai-veda į Romą" 2015.08.08-13d. su Topturo agentūra. Tai specialistas profesionalas, puikiai išmanantis savo darbą turintis charizmą ir nuostabią kalbos dovaną. Svarbiausia, kad buvo įdomu ir malonu klausytis Rūtos Abaravičiūtės pasakojimų apie Florenciją. Ačiū jai labai už puikiai atliktą darbą. Ačiū nuo viso keliautojų būrio. Smagu klausyti žmogaus, kuris nuoširdžiai myli savo darbą. Sėkmės Rūtai tolesniuose darbuose ir asmeniniame gyvenime. Ačiū labai.

Kristina Penkevičiūtė iš Kauno, rugpjūčio 25 d. 2015

∗∗∗∗

Mes gavome Rūtos kontaktus atsitiktinai. Laimei, ji nebuvo užimta, ir mums aprodė miestą bei jos galerijas. Su jos pateiktomis žiniomis ir jumoru, skulptūros neatrodė tik nebylūs marmuro luitai.

Dainius Guzevičius iš Kauno, rugpjūčio 27 d. 2015

∗∗∗∗

Ekskursija po Uffizi galeriją su gide Rūta buvo nuostabi. Mes ne tik pamatėme Italų tapybos šedevrus, bet ir sužinojome daug įdomių dalykų iš dailininkų gyvenimo ir pastebėjome detales, kurios be gidės būtų net nekritusios į akis. Ačiū Rūta už ekskursiją! Prisiminsime ją ilgai.

Justė ir Andrius iš Klaipėdos, sausio 22d. 2015

∗∗∗∗

Mes su žmona vasario mėnesį buvome kelias dienas Florencijoje, ir labai Jums norime padėkoti už puikią trijų valandų apžvalginę ekskursiją. Ji buvo turininga, išsami ir įdomi. Su jumis buvo lengva bendrauti, jūs puikus žmogus! Rekomenduosime jus kaip gidę draugams, kurie keliaus į Florenciją.

Zenonas Eiva iš Vilniaus, kovo 10d. 2015

∗∗∗∗