Navigacija: www.FlorenceByGuide.com > Ekskursijos > Florencija per vieną dieną

Florencija per vieną dieną - www.FlorenceByGuide.com

 20140505_164801

Palazzo Vecchio

FontanaNettuno

firenze-ponte-vecchio-appartamenti-firenze

 

 

 

"Florencija per vieną dieną?!" Išgirdęs tokią frazę, dažnas nusišypsos, bet ką daryti, jeigu turite mažai laiko ir norite pamatyti pagrindines miesto įžymybes. Beprasmiška tikėtis per vieną dieną apžiūrėti visas Florencijos galerijas, muziejus, parkus ir bažnyčias, bet tikiu, kad ir per kelias valandas pajusite miesto unikalumą ir dvasią, turėsite bendrą supratimą apie miesto įžymybes ir iš čia kilusius pasaulio genijus, ir užsikrėste nostalgija vėl čia atvykti. Pažintinė ekskursija pėsčiomis iš viso trunka apytiksliai 5-6 valandas (su būtina valandos pertrauka). Per paskutines ekskursijos 2 valandas aplankysime Uffizi paveikslų galeriją arba Palatino galeriją.

Per pirmąsias 3 valandas pamatysite svarbiausius Florencijos architektūros paminklus: Respublikos aikštę, Santa Maria Novella bažnyčią, Santa Maria del Fiore katedros ansamblį su Giotto varpine ir Baptisterija, Dantės ir jo mūzos Beatričės bažnytėlę, Orsanmichele bažnyčią, Piazza della Signorija aikštę su Loggia dei Lanzi ir jos garsiomis skulptūromis, nusifotografuosite prie Šerno skulptūros („Porcellino“), pasivaikščiosite ant senojo Ponte Vecchio tilto.

Po valandos pertraukos, kitas 2 valandas skirsime Uffizi paveikslų galerijai. Čia pamatysite garsių dailininkų, tokių kaip Giotto, Masaccio, Piero della Francesca, Filippo Lippi, Alessandro Botticelli, Leonardo da Vinci, Perugino, Michelangelo, Raphaello, Tiziano ir daugelio kitų italų dailininkų paveikslus. Grožėdamiesi meno kūriniais ir klausydamiesi pasakojimo apie dailininkų biografijų ypatumus, sužinosite, kaip prasidėjo Renesanso epocha tapyboje, iš ko mokėsi pasaulinės reikšmės genijai, ir suprasite išskirtinį Florencijos valdovų, Medičių, dinastijos vaidmenį dailės istorijoje.

Nors ekskursija trunka ir nemažai valandų, jos pabaigoje dažnas sako "gaila, kad taip greitai laikas prabėgo..". Tad lauksiu Jūsų dar sykį!

Galimas dar ir toks variantas: sutrumpinta 4 valandų ekskursija be pertraukos (2 val. po miestą ir po to iš karto 2 val. Uffizi galerija)

 


 Bilietų užsakymas į Uffizi galeriją garantuotas. Pirmadienis - išeiginė diena.

 Bilietų kaina suaugusiems 16,50 €, vaikams ir paaugliams iki 18 metų 4 €.

 Pirmą mėnesio sekmadienį įėjimas nemokamas.


Užsakyti ekskursiją

Į ekskursijų sąrašą

 

firenze-santa-croce1

Uffizi1

botticelli-primavera_0

michelangelo_sacra-famiglia-1504