Navigacija:

Florencijos amatininkai - www.FlorenceByGuide.com

Florencija nuo seno garsėja juvelyrika, odos gaminiais, pusbrangių akmenų mozaika bei popieriaus dažyba. Itališkai "arte" (liet. menas) - reiškia kartu ir meną, ir amatą. Senais laikais, jei norėjai būti meniniku, turėjai tapti iš pradžių amatininku. Būtent amatuose ir glūdi Florencijos Renesanso šaknys.
Siūlau aplankyti kelias dirbtuves-studijas. Ekskursijos trukmė - 3 valandos.
Jums pageidaujant, galėsit įsigyti patikusį meistrų gaminį, kuris primins jūsų kelionę į Italiją. Be to, tokio pačio amatininkų kūrinio neturės niekas nei Lietuvoje, nei pačioje Florencijoje!

Aplankysime mozaikos amatininkų dirbtuvę-studiją. Meistrai jums pademonstruos, kaip iš pirmo žvilgsnio neišvaizdūs akmenys tampa spalvotais mozaikų paveikslais, pritaikomais interjere.

comesso

mosaici lastrucci

scuol cuoio2

scuola cuoio1

Odos dirbtuvėje-studijoje sužinosite, kaip apdirbami garsūs Florencijos odos gaminiai. Meistrai jums atskleis odos dekoravimo techniką, panaudojant aukso foliją.

Užsuksime į juvelyrų dirbtuvę, kur matysit, ką gali sukurti Florencijos "auksarankiai" meistrai. Pirmųjų Toskanos gyventojų, etruskų, auksakalystės menas atgimsta su šiuolaikinio stiliaus išmone.

nerdi orafo

nerdi1

carta decor3

carta decorata1

Užeisime į popieriaus dekoratorių dirbtuvę bei parduotuvę, kur jūs pamatysite, kaip rankomis dažomas popieriaus lapas pasipuošia marmuro ar povo uodegos spalvų ornamentais.