Navigacija: www.FlorenceByGuide.com > Ekskursijos > Ekskursija pėsčiomis po miestą

Ekskursija pėsčiomis po miestą - www.FlorenceByGuide.com

  • Duomo Santa Maria del Fiore

  • Porta del Paradiso

  • Fontana di Nettuno

  • Palazzo Vecchio

Trukmė 3 val.

Ekskursija skirta tiems, kurie pirmą kartą Florencijoje, ir nori pamatyti svarbiausias miesto įžymybes. Šiame nedideliame mieste-muziejuje yra sukauptas penktadalis pasaulinio meno šedevrų paveldo. Pamatysite katedros Santa Maria del Fiore architektūrinį ansamblį su Baptisterija ir varpine, Dantės ir Beatričės bažnytėlę, Respublikos aikštę, Orsanmichele bažnyčią, Palazzo Vecchio rūmus su Logia dei Lanzi, Ponte Vecchio tiltą ir, galiausiai, Šerno skulptūrą. Per tris valandas, žinoma, visko neaprėpsime, bet susikursite bendrą miesto įvaizdį, ir po ekskursijos tiksliai žinosite, į kokį muziejų Jums bus įdomu nueiti arba dar ką nors vėl apžiūrėti. Florencijoje viskas greta: Uffizi ir Accademia galerijos, Pitti rūmai, Medičių rūmai ir koplyčios. Netgi jei ir atvykote tik trims valandoms, Florencijos atminimas neišblės Jūsų atminty! 

Pradėsime nuo “miesto širdies“, katedros aikštės, kur pasigrožėsime Baptisterija (t.y. krikštykla) ir jos įžymiomis Rojaus durimis, užeisime į didingą Santa Maria del Fiore katedrą su šalimais stovinčia gražiausia Italijos varpine, kurią suprojektavo architektas Giotto. Papasakosiu apie kupolą, kurį pastatė architektas Brunelleschi. Toliau keliausime viduramžių gatvelių vingiais link poeto Dantės ir Beatričės bažnyčios. Užsuksime į Respublikos aikštę, kur gimė romėnų miestas Florentia. Pasigrožėsime Orsanmichele bažnyčia ir joje esančiu gotikiniu Orcagna altoriumi. Sustosime Piazza della Signoria aikštėje, muziejuje po atviru dangumi su Palazzo Vecchio rūmais ir šalia stovinčia viduramžių Loggia dei Lanzi. Po ja  stovi grakšti Cellini skulptūra, vaizduojanti Persėją, nugalėjusį Medūzos blogio kerus. Pažvegsime į Palazzo Vecchio vidinį kiemą, papuoštą stiuko ažūriniais ornamentais ir freskomis. Iš išorės matysime žymiąją Uffizi paveikslų galeriją, kurios pastatas anksčiau buvo Toskanos hercogų Medičių administraciniu centru. Pasivaikščiosime ant Ponte Vecchio, vienintelio Europos tilto, nusėtame daugybe juvelyrų parduotuvėlių. Ir, galiausiai, matysime Šerno skulptūrą (“Porcellino“), kur pagal vietinį ritualą patrinsime jo knyslę.

Trijų valandų ekskursija neprailgs, nes be nuostabios architektūros ir meno šedevrų, sužinosite ir apie miesto valdovų, Medičių, vaidmenį Renesanso raidoje,  įdomius faktus iš istorinių asmenybių ir žymių menininkų gyvenimo, taip pat apie Toskanos virtuvę, vynus bei šiandieninę Florenciją.

Užsakyti ekskursiją

Į ekskursijų sąrašą

  • Palazzo Vecchio

  • Ponte Vecchio

  • Santa Croce

  • Panorama